Od Tatier k Dunaju

Nejvetší štafetový běh na Slovensku má svou základnu propagace u nás! Vypracovali jsem kompletní vizuální podobu, ve které se dnes představuje. Svěží formou jsme propojili potřebné informace s výraznými grafickými prvky, které dotvářejí celý koncept. Dominantní barevnost projektu je založená na odstínech modré a zelené. Hlavní grafický prvek stylizoval dvě největší dominanty tohoto štafetového běhu, které dají jasně najevo, odkud kam se běží. Slovenské Tatry a Bratislavský hrad.

Naše práce zahrnuje tvorbu všech potřebných vizuálů v rámci této akce, od závodních čísel na nálepkách, přes billboardy, k vytvoření designu webstránky a v neposlední řadě propagace na sociálních sítích.

V rámci propagačních materiálů vznikly mimo jiné potisky na trička inspirované komixovým hrdinou – Supermanem. Esko jeho znaku je zde však klikatou cestou od hor k řece. Každý účastník běhu Od Tatier k Dunaju má totiž silný náběh na to být Supermanem. ?Z naší firmy pochází i návrh související medaile, která byla předávána účastníkům běhu.

  • Categories:

    Web Design

Click & Share US