Pernamenta

Mladá progresivní společnost začala své působení na trhu s ojedinělým systémem podpory finančně-poradenských společností a jednotlivců. Pro společnost Pernamenta jsme vytvořili kompletní vizuální identitu, která měla za cíl i zviditelnění začínající firmy na trhu.

Logo vycházející ze spojených rukou značící spolupráci, se stalo vycházejícím motivem pro všechny další aplikace. Webdesign, propagační materiály či outdoorové kampaněvycházely nejen ze stanovené barevnosti, ale také od tvarů z loga vyplývajících.

Pro logo dceřiné společnosti Pernamenta Invest jsme se inspirovali původním logem pernamenty, značící růst. Pro klienta se tak logo stalo prostředkem k okamžitému spojení si obou firem a přenesl tak zároveň kvality  a hodnoty zaběhnuté mateřské společnosti na nově vzniklou Pernamenta Invest. Tento název je odnozen od investování a nejhezčí pohled na investice je, pokud před našimi zraky rostou, což nejlépe ilustruje stoupající křivka grafu. Bylo tak logické, že právě tento prvek našel své pevné místo v nově vzniklém logu.

  • Date:

    03/03/2014
  • Categories:

    Graphic Design
  • Client:

    Pernamenta

Click & Share US