SHISHA ORIGINAL – web design

Těžko si představit v dnešní době digitálních technologií a sdílení všeho druhu nepodpořit kvalitní výrobek adekvátní webovou stránku. A čím kvalitnější, propracovanější a luxusnější produkt je, tím větší výzvou je vytvořit odpovídající webovou prezentaci.

Úvod stránky Shisha Original nás vnese mezi živly – krátké a působivé videosekvence v pozadí ukáží vzduch, zemi a vodu (či led), které můžeme hledat skryté za jednotlivými typy modelu Aristo. Část věnovaná designu odhaluje kouzlo použitých materiálů v elegantních zobrazeních a přibližuje zákazníkovi kvalitu a proporacovanost rukodělné práce jednotlivých částí dýmky

Podstránka Aristo představuje její jednolitvé tipy prostřednictvím stylizovaných fotografiích, zákazník si však může dýmku nakonfigurovat podle svých představ, díky konfigurátoru z naší dílny. Se vznikem modelu MOOD byla stránka doplněna i o jeho samostatnou sekci.

Propopujícím elementem stránky i designu je pak specifický ornament, který se objevuje v patičce stránky.

Jednotný styl, elementární barevnost, responzivita jak stránky, tak konfigurátoru pro různá zařázení. To je webová stránka jedinečných českých vodních dýmek.

  • Categories:

    Web Design
  • Client:

    SHISHA ORIGINAL

Click & Share US