HbbTV App for Modrý kód
Interface of the HbbTV application
Interface of the HbbTV application

HbbTV App for Modrý kód

An App for a Czech Television Series

We created an app for the original czech TV series Blue code (Modrý kód) was broadcasted on Prima TV during the time of the HbbTV boom.

Together with the company HYBRID our task was to design an app for the HbbTV as a platform for promotional videos, additional information and marketing TV spots about the series.

The simple color scheme emphasizes the concept of the series from an environment of a hospital. The design of the app is simply structured into blocks for easy use and it has been created for a whole spectrum of end users.


Aplikace pro nový televizní seriál

Modrý Kód je seriál televize Prima zasazený do nemocničního prostředí. Tento původní český seriál byla potřeba propragovat a představit tak divákům. Jako ideální kanál bylo zvoleno rychle se rozšiřující prostředí HbbTV.

Naší úlohou v tomto projektu, na kterém jsme spolupracovali s firmou HYBRID, bylo vytvořit design aplikace, která bude obsahovat promo video, dodatečné informace a různé klipy na podporu marketingu seriálu.

Jednoduchá barevnost, zachovávající věrnost názvu seriálu z nemocničního prostředí, propojovala jednotlivé sekce. Design byl uzpůsoben pro jednoduché ovládání v prostředí televizoru, s myšlenkou na široké spektrum koncových uživatelů, textové bloky uspořádány do logických celků.

 

  • Categories:

    Graphic Design
  • Client:

    Prima
See Project

Click & Share US