Outdoor campaign AZ Pneu

Superheroes of the tire shop

We created an outdoor campaign for one of the biggest tire shops in Czech Republic and Slovakia. Our client needed to communicate a new service. Because of the topic we wanted to create fresh campaign to draw eyes of potential customers. We also wanted to add a drop of humour.

As a result final visuals introduced superheroes as the main topic. Those were representing AZ Pneu as a high skilled service man operating in the top speed.


Superhrdinové z obchodu s pneu

Jeden z největších prodejců pneumatik a litých disků v ČR a SR rozšířil svou nabídku o autoservisní služby a nás oslovil pro vytvoření úderné komunikační kampaně, která na tuto novinku dostatečně upozorní. Cílem bylo vytvořit svěží a vtipnou kampaň, která zaujme na první pohled a bude rezonovat u potencionálních zákazníků. Přidanou hodnotou však bylo neuchylovat se k prvoplánovému obsahu, ale jít na věc s rafinovaným humorem. To vše se zachováním firemního stylu AZ Pneu.

Skrze konzultace prvních nápadů s klientem, jsme se dopracovali k finálnímu vizuálu, jehož hlavními hrdiny jsou superhrdinové. Ti reprezentují firmu v duchu umu a preciznosti, nejvyšší kvality a v neposlední řadě rychlosti. Samozřejmými byly navigační a informační prvky určené pro plakáty a billboardy na konkrétních místech, které zákazníka navedly k pobočce.

  • Categories:

    Graphic Design
  • Client:

    AZ Pneu
See Project

Click & Share US