Pernamenta

A handshake for Pernamenta

This young and progressive brand is developing a system supporting finance consulting companies. At the start we created a complex visual identity for this company with the goal of making its brand grow.

The logo is using the idea of a handshake and it became the occuring motive in other applications. Webdesign, printed materials and outdoor campaigns worked with the same graphic element. We also worked with the same colors and with shapes derivated from the logo.

Together with the logo we created a new identity for its branch company Pernamenta Invest. This logo is based on Pernamenta’s main logo. It also expresses the growth of the company.


Podané ruce pro Pernamentu

Mladá progresivní společnost začala své působení na trhu s ojedinělým systémem podpory finančně-poradenských společností a jednotlivců. Pro společnost tuto jsme vytvořili kompletní vizuální identitu, která měla za cíl i zviditelnění začínající firmy na trhu.

Logo vycházející ze spojených rukou značící spolupráci, se stalo vycházejícím motivem pro všechny další aplikace. Webdesign, propagační materiály či outdoorové kampaně vycházely nejen ze stanovené barevnosti, ale také od tvarů z loga vyplývajících.

Pro logo dceřiné společnosti Pernamenta Invest jsme se inspirovali původním logem Pernamenty, značící růst. Pro klienta se tak logo stalo prostředkem k okamžitému spojení si obou firem a přenesl tak zároveň kvality  a hodnoty zaběhnuté mateřské společnosti na nově vzniklou Pernamenta Invest. Tento název je odvozen od investování a nejhezčí pohled na investice je, pokud před našimi zraky rostou, což nejlépe ilustruje stoupající křivka grafu. Bylo tak logické, že právě tento prvek našel své pevné místo v nově vzniklém logu.

  • Date:

    03/03/2014
  • Categories:

    Graphic Design
  • Client:

    Pernamenta

Click & Share US